GoogleReklam's Blog

Yeni Google Reklamcilik Özellikleri

Categories: Blog February 12, 2015 @ 9:06 AM 0 Comments      

Uzun yillar boyunca, reklam bir telefon numarasina sahip en iyi uygulama ve no-beyin oldu. Tiklama basina kampanyalari Google AdWords ödemeli reklamverenler bir telefon numarasi istedigi bir yerdi. Neden? Nedeniyle bu çagri veya reklami tiklayin ya bir müsteri için is hiçbir maliyeti olmasi. Aksine, Google'in telefon kursun, sicak satis yapilmis ve Google, bu is reklam ödenen kismi için bunun bir kurus görmedim zaman çaliyordu.

Google Reklam
Google'dan yeni bir kural reklam için oyun alani degisti. Bu yeni kural telefon numaralari tiklama kampanya basina ödeme reklam kopyasinda göstermek için izin vermez. Nisan 2013 baslayarak, telefon numaralarini gösterir reklamlar, Google çekti ve bu sirketlerin gözle görülür bir fark göstermistir. Yeni kural, sadece reklami is için yararli çagrilari yapmak, ama ayni zamanda Google'in cep kitaplari için degil. Bu yeni kural Nisan ayi boyunca ve bu süre içinde Beta olacak, asagidaki isletmeler hala Google'in yeni AdWord kurallarina riayet telefonlari zil tutmak için farkinda olmalidir bazi özellikler oldugunu.

google reklam,google reklam fiyatlar
1. izleme insa dahil ücretsiz 800 numaralari hala Google tarafindan saglanacaktir. Onlar veri büyük miktarda birikir, çünkü bu reklamverenler için harika bir özellik. Bu da, pazarlamacilar, çünkü Google'in arama izleme sistemi kampanyalari etkinligi takip yardimci olur. Google tarafindan saglanan ücretsiz 800 numaralari her is alir ve size mümkün olan en iyi veri verir diyoruz izler. Bu yöntem isletmelerin kendi reklam para en iyi sonuçlari almaniza yardimci olacaktir.

2. Baska büyük özelligi telefon numaralari aslinda orada cevap bir kisi oldugunda çogu isletmeler sadece halka telefonu istiyorum çünkü sadece sinirli bir süre için ya da reklamverenler tarafindan belirli zaman araliklarinda görünmesini yapilabilir olmasidir. Google, numara is saatlerinde sadece gibi, reklamda görünmesini istediginiz saat ayarlamak için bu mümkün kilmaktadir. Bu kapali durumda aramalar için ödeme reklamverenlerin tutar.

3. Ayrica tiklama aramak basina fiyat için bir artis var. Bu hizmet için sadece bir $ 1,00 oldu önce, ancak Google artik numara reklam metninde göstermek için izin verir, çünkü onlar tiklama basina maliyeti artti. Tüm bu anlami bir reklam için tiklama basi maliyet, müsteri web sayfaniza gitmek için tikladiginda veya aramaya tikladiginda olsun ayni kalir hangi 2,00 $, olmasidir.

4. Reklamverenler çagri izleme kullanarak anlayislar bir çok kazanç. Google'da reklamverenler tarafindan en sik kullanilan baska bir özelligi tüketicilerin online yapiyorsun seyler hakkinda gerçek zamanli raporlar gösteren analitik oldugunu. Neyse ki, analitik da isletmelere alan kodu çagrisi ve özel reklam grubu çagri geldi ne kadar, çagri insanlar ne oldugunu görmek için yetenegi veren özellik aramak için tiklayin mevcuttur. Bu bilgiler isletmelere onlar en iyi yol açiyor böylece kampanyalari oynamak sans verecektir.

5. tiklama aramak için kampanyalar da aslinda sirket için gerçek gelir dönüsebilir aramalari görebilirsiniz yüzden çok faydalidir isletmelere dönüsüm izlemeyi sunuyoruz. Bu ayni zamanda, düsük kaliteli için ödeme süresi potansiyel ve kaynaklari israf gelen sirketleri tutar. Google AdWords, yeni kurallar, her bir is web sitesi tiklama yani sira özellikleri aramak için tiklayin hem dönüsüm test edebilir.

Nisan 2013 sonu itibariyle, tüm bu degisiklikler tüm reklam etkilemesi beklenmektedir. Daha fazla bu degisiklikler yürürlüge girecek, Google dahil olmak üzere tüm sirketlerin hem maliyet tanitimi ve çagrilari isletmeler için gidecek aldiginiz olsa fayda saglayacaktir. Uzun vadede, bu yeni kurallar AdWords etkinligini yani sira kullanmak isletmeler artiracaktir.

Only class members may leave comments.